Výluka na lince S2 v úseku Skalice nad Svitavou – Březová nad Svitavou

Datum zprávy: 28.10.2018

V neděli 28. 10. 2018 od 8:30 do 15:40 hodin budou vlaky linky S2/4708, 4710, 4712, 4714, 4716, 4718, 4720 nahrazeny náhradní autobusovou dopravou v úseku Skalice nad Svitavou – Březová nad Svitavou. Ostatní vlaky jedou podle platného jízdního řádu.

Přeprava jízdních kol jako spoluzavazadel je ve spojích náhradní dopravy vyloučena.
Stanoviště náhradní autobusové dopravy:
• Březová nad Svitavou – před staniční budovou na zastávce autobusů IDS JMK „Březová nad Svitavou, žel. st.“;
• Moravská Chrastová –na zastávce autobusů IDS JMK "Brněnec, Moravská Chrastová, pošta";
• Rozhraní - na zastávce autobusů IDS JMK "Rozhraní, žel. zast.“;
• Letovice - u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Letovice, žel. st.";
• Letovice zastávka - na zastávce autobusů IDS JMK "Letovice, Tylex";
• Zboněk – na zastávce autobusů IDS JMK "Letovice, Zboněk“
• Svitávka - náměstí Svobody na zastávce autobusů IDS JMK "Svitávka, náměstí“
• Skalice nad Svitavou - u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Skalice nad Svitavou, žel. st.