Výluka na lince S2 mezi Brnem a Blanskem/Letovicemi

Datum zprávy: 03.03.2018

Ve dnech 3. a 4. 3. 2018 vždy od 8:30 do 16:35 hodin proběhne výluka na lince S2 mezi Brnem a Letovicemi. Vybrané vlaky linky S2 budou po dobu výluky nahrazeny náhradní autobusovou dopravou, která bude organizována podle výlukového jízdního řádu.

Organizace náhradní dopravy ve směru Brno - Blansko - Letovice:
Linka A – jede ze stanice Brno hl. n. do stanice Adamov a slouží pro rozvoz cestujících mezi uvedenými stanicemi. V ŽST Adamov je zajištěn přestup cestujících na vlak ve směru Letovice.
POZOR: Autobusy ND jedou z ŽST Brno hl. n. o cca 19 min. dříve oproti pravidelnému JŘ!
Linka B – přímá linka ze stanice Brno hl. n. do stanice Blansko. V ŽST Blansko je zajištěn přestup cestujících na vlak ve směru Letovice. Autobusy ND jedou z ŽST Brno hl. n. o cca 7 min. dříve oproti pravidelnému JŘ!
Linka C – jede ze stanice Brno hl. n. do Bílovic nad Svit. přes Brno-Židenice (přípoj na linku 210). Autobusy ND jedou z ŽST Brno hl. n. o cca 11 min. dříve oproti pravidelnému JŘ!

Organizace náhradní dopravy ve směru Blansko - Brno:
Linka A – zastávkový spoj – jede ze stanice Adamov do stanice Brno hl. n. přes Babice nad Svitavou, Bílovice nad Svitavou a Brno-Židenice.
Linka B – přímá linka ze stanice Blansko do stanice Brno hl. n. V ŽST Blansko je zajištěn přestup cestujících ze směru Letovice na přímé autobusy ND do stanice Brno hl. n.
Linka C – jede ze stanice Bílovice nad Svit. přes Brno-Židenice (přípoj od linky 210).

Stanoviště náhradní autobusové dopravy:
Linky A, C: Adamov – Babice n. S. – Bílovice n. S. – Brno-Židenice – Brno hl. n.
• Adamov – před staniční budovou;
• Babice nad Svitavou – na odstavné ploše pod LDN Babice nad Svitavou, přístup k nádraží lávkou přes řeku;
• Bílovice nad Svitavou – na autobusové zastávce IDS JMK „Bílovice nad Svitavou, žel. st.“;
– v obci, na autobusové zastávce IDS JMK „Bílovice nad Svitavou, Žižkova“;
• Brno-Židenice – u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Brno, Židenice, nádraží“;
• Brno hlavní nádraží – před staniční budovou u viaduktu Křenová.

Linka B: přímý spoj Blansko – Brno hl. n.
• Blansko – před staniční budovou;
• Brno-Židenice – na ulici Drobného, na zastávce autobusů IDS JMK „Brno, Zimní stadion“
• Brno hlavní nádraží – před staniční budovou u viaduktu Křenová.