Výluka na lince 332 v úseku Unín – Hluboké Dvory

Datum zprávy: 03.08.2019

Od soboty 3. 8. 2019 do neděle 4. 8. 2019 pojede autobusová linka 332 v následující trase: Tišnov – Železné – Rohozec – Unín (otočení po místních komunikacích) – Rohozec – Bukovice – Zhoř – Rašov – expres přes Zhoř, Brťov-Jeneč, Žernovník a Lubě (bez zastavení) – Hluboké Dvory a zpět.

Mezi zastávkami Rašov, hostinec a Hluboké Dvory neobsluhuje žádnou nácestnou zastávku.

Večerní pár spojů č. 107 a 108 (standardně končící / výchozí v Hlubokých Dvorech) bude ze zastávky Unín (po otočení po místních komunikacích) veden expres po trase přes Rohozec, Bukovice, Brťov-Jeneč, Žernovník a Lubě (bez zastavení a bez závleku do Rašova) přímo do Hlubokých Dvorů a zpět. Mezi zastávkami Unín a Hluboké Dvory neobsluhuje žádnou nácestnou zastávku. Spoj č. 108 bude veden v odlišné časové poloze, s příjezdem do Tišnova o 60 minut později oproti běžnému jízdnímu řádu.