Výluka na S3 Brno - Vranovice

Datum zprávy: 28.09.2019

V sobotu 28.9. a v neděli 29.9. výždy od 8:10 do 18:00 hod. bude část vlaků S3 z důvodu nedostatečné kapacity trati nahrazena autobusy. Bude se jednat o vlaky jedoucí z Brna do Vranovic. Náhradní autobusy nezajíždějí do Popovic u Rajhradu, odtud budou cestující přepraveni mikrobusem.
Vlaky v úseku Brno dolní n. – Tišnov – Žďár nad Sázavou jedou bez omezení. Rychlíky přes dotčený úsek jezdí dle současného jízdního řádu. V Kr.Poli na autobusy nečekají žádné vlaky, včetně pokračování vlastních vlaků ve směru Brno - Tišnov / Žďár nad Sázavou. Na mikrobus, který slouží převážně pro obsluhu Popovic, nebudou autobusy linek 505 a 514 v Rajhradě a 521, 522 v Hrušovanech u Brna čekat. Přeprava jízdních kol jako spoluzavazadel je zajištěna pouze ve vybraných spojích náhradní dopravy nákladním automobilem.