Výluka mezi Tišnovem a Drásovem na lince 311

Datum zprávy: 09.01.2018

Od úterý 9. 1. 2018 do pondělí 30. 4. 2018 bude probíhat výluka mezi Tišnovem a Drásovem z důvodu stavebních prací na komunikaci.

Linka 311 pojede v úseku Tišnov – Drásov obousměrným odklonem po silnici II/385 přes Hradčany, okolo čebínské rozvodny do Drásova přímo k zastávce Drásov, nám. (čímž vynechá zastávku Tišnov, Trnec) a dále po své trase.

Na odklonové trase navíc obslouží zastávky Hradčany, žel.st. a Hradčany. Z důvodu jízdy po delší odklonové trase bude linka odjíždět z Tišnova do Kuřimi dříve a naopak bude přijíždět do Tišnova od Kuřimi později.

POZOR: Na lince 311 platí od 10. 12. 2017 do 30. 4. 2018 souběžně výluka Tišnov, Brněnská - vedení linky v Tišnově přes zastávku Tišnov, čerp.st. s vynecháním zastávky Tišnov, sídliště.

Změna zastávek: Tišnov, Trnec (v obou směrech): bez obsluhy.