Výluka mezi Brnem a Nezamyslicemi - R8, R12 a S71

Datum zprávy: 11.03.2019

Od 11. 3. do 14. 3. 2019 vždy od 8:30 do 13:30 hodin budou vlaky mezi Brnem a Nezamyslicemi nahrazeny autobus náhradní dopravy.

Vlaky linky R8 směr Přerov budou v úseku Brno Kr. Pole – Brno hl.n. – Kojetín nahrazeny autobusy náhradní dopravy dle výlukového jízdního řádu.

Vlaky linky R12 směr Olomouc budou v úseku Brno Kr. Pole – Brno hl.n. - Nezamyslice nahrazeny autobusy náhradní dopravy dle výlukového jízdního řádu.

Vlaky linky S71 budou v úseku Vyškov na Moravě - Nezamyslice nahrazeny autobusy náhradní dopravy dle výlukového jízdního řádu.
Přeprava jízdních kol jako spoluzavazadel je ve spojích náhradní dopravy vyloučena.
Neobsluhované zastávky: Brno-Židenice

Umístění zastávek náhradní dopravy:
• Kojetín (mimo IDS JMK) - před staniční budovou
• Nezamyslice - před staniční budovou
• Chvalkovice na Hané - v obci, na autobusové zastávce IDS JMK "Ivanovice na Hané, Chvalkovice na Hané"
• Ivanovice na Hané - v obci, na autobusové zastávce IDS JMK „Ivanovice na Hané, aut. st.“
• Hoštice - Heroltice – u železniční zastávky
• Vyškov na Moravě - před staniční budovou (zastávka autobusů IDS JMK "Vyškov, žel. st.")
• Brno hl. n.
- směr z Brna: na ulici Dornych na zastávce autobusů IDS JMK „Úzká“;
- směr do Brna na ulici Úzká na zastávce autobusů IDS JMK „Úzká“ (u OC Vaňkovka);
• Brno-Královo Pole - u nádražní budovy