Vlaková výluka na linkách S6 a R56 mezi Brnem a Slavkovem u Brna

Datum zprávy: 09.03.2018

Vážení cestující,

od 9. 3. do 16. 4. 2018 bude probíhat výluka na železniční trati mezi Brnem a Slavkovem u Brna.
V pracovní dny budou některé vlaky linky R56, S6 v úseku Brno hl. n. – Slavkov u Brna nahrazeny autobusy náhradní dopravy dle výlukového jízdního řádu.

Náhradní doprava pojede po odlišných linkách:

Linka A – jede z Brna přímo do Slavkova u Brna, kde bude zajištěn přestup na vlak a opačně.

Linka B  linka slouží pro obsluhu Šlapanic, Ponětovic, Blažovic a Křenovic. Ve Slavkově u Brna je zajištěn přestup na vlak.

Linka R  linka slouží jako náhrada spěšných vlaků; jede z Brna přímo do Slavkova u Brna, kde bude zajištěn přestup na vlak a opačně.

Linka Xnahrazuje vlaky S6/4103 a S6/4107 v úseku Brno-Židenice  Brno-Slatina.
Umístění zastávek náhradní dopravy:
Brno hlavní nádraží - na ulici Uhelná (parkoviště u OD Tesco u výjezdu na ulici Úzká)
Brno-Židenice - u nádraží na zastávce autobusů IDS JMK "Židenice, nádraží" (pouze linka X) a na ulici Hladíkova na zastávce autobusů IDS JMK "Tržní" (linky 47, 49) (linky A a B)
Brno-Černovice - na ulici Hladíkova na zastávce autobusů IDS JMK "Tržní" (linky 47, 49)
Brno-Slatina - na ulici Řípská na zastávce autobusů IDS JMK "Řípská" (linky 31, E76) a na zastávce autobusů IDS JMK "Slatina, nádraží" (pouze linka X)
Šlapanice - na zastávce autobusů IDS JMK "Šlapanice, žel. st."
Ponětovice - u nádraží na zastávce autobusů IDS JMK "Ponětovice, žel. st."
Blažovice - ulice Nádražní na křižovatce ulic Nádražní a U dráhy
Křenovice dolní nádraží - na ulici Václavská na zastávce autobusů IDS JMK "Křenovice, dol. žel. st."
Slavkov u Brna - u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Slavkov u Brna, žel. st."