Vlaková výluka na lince S8 v úseku Hrušovany nad Jevišovkou – Znojmo

Datum zprávy: 06.11.2019

Nepřetržitě od 6. 11. 2019 do 17. 11.2019 budou vlaky na lince S8 v úseku Hrušovany nad  Jevišovkou - Šanov – Znojmo nahrazeny autobusy náhradní dopravy.

Autobusy náhradní dopravy budou ze stanice Znojmo odjíždět dříve než je čas pravidelného odjezdu vlaku a přijíždět později.

Přeprava jízdních kol jako spoluzavazadel je ve spojích náhradní dopravy vyloučena.

Umístění zastávek náhradní dopravy:
Znojmo - před staniční budovou (na zastávce autobusů IDS JMK "Znojmo, žel. st.")
Dyje – u železniční zastávky (zastávka autobusů IDS JMK „Dyje u žel. přejezdu“)
Hodonice - před staniční budovou
Božice u Znojma - u odbočky k nádraží na zastávce autobusů IDS JMK „Božice, žel. st.“
Hrušovany nad Jevišovkou - před staniční budovou (na zastávce autobusů IDS JMK „Hrušovany nad Jevišovkou, žel. st.")
POZOR: V době výluky dochází k rozvázání přípojů na linku S8 na zastávce Znojmo aut.nádr.