Velká víkendová výluka na linkách S3, R9 a 350

Datum zprávy: 11.08.2018

Od 11. 8. 2018 nepřetržitě do 12. 8. 2018 bude probíhat výluka mezi Křižanovem a Brnem na vlakových linkách S3 a R9. Výluka ovlivní také provoz autobusové linky 350.

Vlaky linky S3 jsou po dobu výluky v úseku Tišnov – Řikonín nahrazeny náhradní autobusovou dopravou, která bude organizována podle výlukového jízdního řádu.

Vlaky linky S3 jsou nahrazeny v úseku Křižanov – Tišnov, které zajíždí až do stanice Brno hl. n. a opačně.

Vlaky linky R9 jsou nahrazeny v úseku Brno – Křižanov - Žďár nad Sázavou. Tyto spoje neobsluhují stanice Tišnov a Brno-Královo Pole. Cestující z/do těchto stanic mohou využít spojů nahrazujících osobní vlaky. Pro využití tarifu IDS JMK pro vlaky kategorie R projíždí náhradní autobusová doprava v úseku Tišnov - Brno tarifními zónami 330, 320, 310, 101+100.

Autobusová linka 350 pojede dle výlukového jízdního řádu v návaznosti na náhradní autobusy za vlak linky xS3, a to ve směru do Řikonína o 5 minut dříve a ve směru z Řikonína o 5 minut později oproti standardnímu stavu.
Změna zastávek:
Níhov – na zastávce autobusů IDS JMK "Katov" na zastávce autobusů IDS JMK "Níhov"
Řikonín – u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Řikonín, žel. st."
Dolní Loučky – na zastávce autobusů IDS JMK "Dolní Loučky, škola"
Tišnov – u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Tišnov, žel. st."
Hradčany – u nádraží na zastávce autobusů IDS JMK "Hradčany, žel. st."
Čebín – na zastávce autobusů IDS JMK "Čebín, sídliště"
Kuřim – u nádražní budovy na zastávce autobusů IDS JMK "Kuřim, žel. st."
Česká – na zastávce autobusů IDS JMK "Česká, Hlavní"
Brno-Královo Pole – u nádražní budovy
Brno hl. n. – u nádražní budovy u viaduktu Křenová