Sobotní omezení v Tišnově pro linky 332 a 333 (náměstí Míru)

Datum zprávy: 07.09.2019

V sobotu 7. 9. 2019 od 6:00 hod. do 12:00 hodin bude omezen průjezd přes náměstí Míru v Tišnově.

Linka 332 pojede mezi zastávkami Tišnov, železniční stanice a Tišnov, Riegrova obousměrně odklonem ulicemi Nádražní, U Humpolky a Dvořákovou s tím, že zastávka Tišnov, Riegrova bude přesunuta ke křižovatce ulic Riegrova × Dvořákova × Černohorská. Ve směru do Tišnova, železniční stanice tak vynechá zastávku Tišnov, náměstí, v tomto směru navíc zastaví na zastávce Tišnov, Nádražní.

Linka 333 pojede ve směru do Tišnova, železniční stanice v Tišnově po stejné trase jako při jízdě z Tišnova do Lomnice, tzn. ulicemi Riegrovou, Dvořákovou, U Humpolky a Nádražní. V tomto směru tak vynechá zastávku Tišnov, náměstí. Na odklonové trase zastaví na zastávkách Tišnov, Riegrova a Tišnov, Nádražní, obdobně jako v opačném směru.

Změna zastávek:
Tišnov, náměstí: bez obsluhy – je možné použít zastávku Tišnov, Riegrova;
Tišnov, Riegrova: pro linku 332 je přesunuta ke křižovatce Riegrova × Dvořákova × Černohorská.