Sobotní omezení provozu na linkách 222 a 235 v Blansku

Datum zprávy: 14.09.2019

V sobotu 14. 9. 2019 od 5:30 do 20:00 bude upraven provoz linek 222 a 235 v Blansku následovně:

Linka 222 bude pojede mezi zastávkami Blansko, Poříčí/Svitavská až Blansko, Dolní Lhota ulicemi Mlýnská, Bezručova, Na Řadech. Uzavřeným úsekem projede dle pokynů pořadatelů.

Linka 235 bude vedena mezi zastávkami Blansko, Poříčí/Svitavská až Blansko, Dolní Lhota ulicemi Mlýnská, Bezručova, Na Řadech. Uzavřeným úsekem projede dle pokynů pořadatelů vyjma spoje 206. Spoj 206 pojede po odklonové trase Blansko, Bezručova – Horní Lhota – Ráječko – Spešov – Blansko, Dolní Lhota. Zpoždění za odklonovou trasou bude cca 10 minut. Spoj 206 vynechá zastávku Blansko, Metra 2 čerp. st. a náhradou zastaví na zastávce Blansko, Bezručova.

Neobsloužené zastávky: Blansko, Metra 2 čerp. stanice – neobslouží spoj 206 v čase 15:31.

Výluka – místo: silnice II/374 v Blansku a Ráječku Důvod a druh výluky: konání běžeckých závodů, úplná Časové období trvání: sobota 14. 9. 2019 od 5:30 do 20:00 Odklon - změna na linkách IDS: Linka 222 bude vedena mezi zastávkami Blansko, Poříčí/Svitavská až Blansko, Dolní Lhota  ulicemi  Mlýnská,  Bezručova,  Na  řadech.  Uzavřeným  úsekem  projede  dle  pokynů pořadatelů. Linka 235 bude vedena mezi zastávkami Blansko, Poříčí/Svitavská až Blansko, Dolní Lhota  ulicemi  Mlýnská,  Bezručova,  Na  řadech.  Uzavřeným  úsekem  projede  dle  pokynů  pořadatelů  vyjma  spoje  206.  Spoj  206  pojede  po  odklonové  trase  Blansko,  Bezručova  –  Horní  Lhota  –  Ráječko  –  Spešov  –  Blansko,  Dolní  Lhota.  Zpoždění  za  odklonovou trasou bude cca 10 minut. Spoj 206 vynechá zastávku Blansko, Metra 2 čerp. st. a náhradou zastaví na zastávce Blansko, Bezručova. Výlukový jízdní řád na linkách IDS:   neníNáhradní doprava: bez náhradní dopravyNeobsloužené zastávky:Blansko, Metra 2 čerp. stanice – neobslouží spoj 206 v čase 15:31.