Přesun zastávky Slavkov u Brna, poliklinika

Datum zprávy: 09.07.2018

Od pondělí 9. 7. 2018 do pátku 31. 8. 2018 bude přesunuta zastávka Slavkov u Brna, poliklinika je přesunuta do ulice Husova.

Regionální linky IDS JMK budou jezdit následovně:
Linka 601: spoje obsluhující zastávku poliklinika jedou z aut. st. po Slavkově ulicemi Československé armády – B. Němcové – Lidická – Husova. Zde obslouží přeloženou zastávku poliklinika.

Linka 620: spoje končící v zastávce poliklinika jedou z aut. st. po Slavkově ulicemi Československé armády – B. Němcové – Lidická – Husova. Zde obslouží přeloženou zastávku poliklinika.
Spoje začínající v zastávce poliklinika přijíždí na přesunutou zastávku od ulice Lidická a pokračují na aut. st. odklonem přes Palackého náměstí – Československé armády.

Linka 630: spoje z Hodějic obsluhující zastávku poliklinika jedou po Slavkově ulicemi Bučovická – Husova (zde obslouží přesunutou zastávku poliklinika) – Palackého náměstí – Československé armády. Spoje do Hodějic obsluhující zastávku poliklinika jedou po Slavkově ulicemi Československé armády – B. Němcové – Lidická – Husova (zde obslouží přesunutou zastávku poliklinika) – Palackého náměstí – B. Němcové – Lidická – Bučovická.

Linka 631: spoje obsluhující zastávku poliklinika jedou po Slavkově ulicemi Československé armády – B. Němcové – Lidická – Husova (zde obslouží přeloženou zastávku poliklinika) – Palackého náměstí – Československé armády.

Linka 632: spoj č. 5 jede po Slavkově ulicemi Bučovická – Husova (zde obslouží přesunutou zastávku poliklinika) – Palackého náměstí – Československé armády.
Spoj č. 8 jede po Slavkově ulicemi Československé armády – B. Němcové – Lidická – Husova (zde obslouží přesunutou zastávku poliklinika) – Palackého náměstí – B. Němcové – Lidická – Bučovická.