Posílení dopravy k hradu Veveří - Moravské hrady 2019

Datum zprávy: 09.08.2019

Z důvodu konání kulturní akce Moravské hrady bude v pátek 9. srpna 2019 a v sobotu 10. srpna 2019 posílena doprava k hradu Veveří k zastávce U Matky Boží.
CESTOVÁNÍ NA AKCI VE SMĚRU Z BRNA

Využijte autobusovou linku 303 ze zastávky Zoologická zahrada do zastávky U Matky Boží. Linka 303 bude v provozu podle běžného jízdního řádu a jednotlivé spoje budou případně posíleny autobusem navíc.
V pátek odpoledne a v sobotu v průběhu celého dne budou na lince ve směru z Brna také zajištěny spoje navíc - podrobnosti zde. Podle aktuální poptávky také pojedou expresní spoje nad rámec jízdního řádu, které obslouží pouze zastávky Zoologická zahrada a U Matky Boží.
Pro cestu na akci lze využít pouze spoje linky 303, jedoucí přes Mečkov nebo s cílovou stanicí U Matky Boží. Nepoužívejte spoje, jedoucí přes Hvozdec!

Využijte však možnost nákupu jízdenek v předprodeji, urychlíte tak odbavení u řidiče. Na lince 303 neplatí SMS jízdenky. Jízdenky můžete zakoupit v mobilní aplikaci IDS JMK Poseidon nebo přímo u řidiče.

Jízdenky na akci z centra Brna: 4 zóny/90 minut za 34 Kč

Jízdenky na akci z Brna pro majitele předplatní jízdenky na zóny 100 + 101: 2 zóny/45 minut za 20 Kč

CESTOVÁNÍ Z AKCE VE SMĚRU DO BRNA

Využijte autobusovou linku 303 a ve večerních hodinách posilové spoje ze zastávky U Matky Boží do zastávky Zoologická zahrada. Linka 303 bude v provozu podle běžného jízdního řádu a jednotlivé spoje budou případně posíleny autobusem navíc. V pátek odpoledne a v sobotu během celého dne budou na lince také zajištěny spoje navíc - podrobnosti zde. Na všech spojích platí běžný tarif IDS JMK.
Po oba dny, vždy od 22:00 do 1:00 (poslední odjezd ze zastávky U Matky Boží), budou ze zastávky U Matky Boží řazeny spoje navíc dle aktuální poptávky po přepravě. V zastávce Zoologická zahrada je možný přestup na linky P1 nebo N98 směr Svratecká a Hlavní nádraží.

Tarifní upozornění: Do 22:00 platí na lince 303 běžný tarif IDS JMK. Od 22:00 je pak přeprava BEZPLATNÁ. Pozor, na navazujících linkách MHD v Brně již opět platí běžný tarif!

----------------

CESTOVÁNÍ NA AKCI VE SMĚRU Z VEVERSKÉ BÍTÝŠKY

Využijte autobusovou linku 303 ze zastávky Veverská Bítýška, náměstí do zastávky U Matky Boží. Linka 303 bude v provozu podle běžného jízdního řádu. V pátek přibližně odpoledne a v sobotu během celého dne budou na lince ve směru z Veverské Bítýšky také zajištěny spoje navíc, podrobnosti viz informační tabule.
Na všech spojích, včetně posilových, je nutné mít zakoupenou jízdenku na příslušný počet tarifních zón. Zastávka U Matky Boží leží v tarifní zóně 325, prodej jízdních dokladů je možný také přímo u řidičů linky 303, a to bez příplatku. Využijte však možnost nákupu jízdenek v předprodeji, urychlíte tak odbavení u řidiče.

CESTOVÁNÍ Z AKCE VE SMĚRU DO VEVERSKÉ BÍTÝŠKY

Využijte autobusovou linku 303 a ve večerních hodinách posilové spoje ze zastávky U Matky Boží do zastávky Veverská Bítýška, náměstí Linka 303 bude v provozu podle běžného jízdního řádu. Na těchto spojích platí běžný tarif IDS JMK.
Po oba dny, vždy od 21:59 do 0:59 budou ze zastávky U Matky Boží řazeny spoje navíc v intervalu cca 30 minut.

Jízdenky na akci z centra Brna: 4 zóny/90 minut za 34 Kč