Posílení dopravy k hradu Veveří – Moravské hrady 2018

Datum zprávy: 10.08.2018

Z důvodu konání tradiční kulturní akce Moravské hrady bude v pátek 10. srpna 2018 a v sobotu 11. srpna (a následně také v noci 10./11. srpna a 11./12. srpna 2018) výrazně posílena doprava na regionální lince 303 na hrad Veveří (k zastávce U Matky Boží).
Spoje linky 303, jedoucí podle pravidelného jízdního řádu, budou podle potřeby posilovány vozidly navíc.
V době nejvyšší přepravní poptávky budou na linku 303 řazeny přímé expresní spoje ze zastávky Zoologická zahrada - U Matky Boží. Tyto spoje nebudou na trase obsluhovat žádné další zastávky!
Pro cestu na akci: Využívejte pouze zastávku U Matky Boží (zastávka je zařazena do tarifní zóny 325). POZOR, některé pravidelné spoje linky 303 tuto zastávku neobsluhují (využívejte pouze spoje, které jedou přes Mečkov nebo spoje s cílovou stanicí U Matky Boží).
Odjezd z akce: Pro dopravu návštěvníků z akce budou zajištěny po ukončení pravidelného provozu linky 303 cca do 1:00 hod. mimořádné spoje dle aktuální poptávky jak ve směru Zoologická zahrada (možný přestup na spoje linek P1 a N98 ve směru do centra), tak do Veverské Bítýšky (pouze omezený počet spojů v intervalu 30 minut).
Doprava na posilových spojích v nočních hodinách je ZDARMA.
Jízdenky: Na všech spojích v denních hodinách (včetně posilových) bude platit běžný tarif IDS JMK! Pro cestu k zastávce U Matky Boží nelze použít SMS jízdenky (zastávka leží v tarifní zóně 325). Doprava na posilových spojích v nočních hodinách je ZDARMA. Pozor, na linkách od Zoologické zahrady již opět platí běžný tarif IDS JMK.
Jízdenky lze zakoupit přímo na zastávce Zoologická zahrada u pracovníků přepravní kontroly, v jízdenkových automatech, v prodejně jízdních dokladů, popř. přímo u řidiče autobusu linky 303 bez příplatku (u řidiče je k dispozici celý sortiment jízdenek IDS) nebo v mobilni aplikaci IDS JMK POSEIDON ke stažení pro Android nebo App . Využijte, prosím, možnost nákupu jízdenek v předprodeji, urychlíte tak odbavení u řidiče.

Přehled posilových spojů ke stažení zde.