Brno: Výluka tramvají do Starého Lískovce

Datum zprávy: 04.05.2019

Z důvodu údržby tramvajové trati bude od zahájení provozu denních linek v sobotu 4. května 2019 do 16:00 hodin v neděli 5. května 2019 omezen provoz tramvají do Starého Lískovce.
Linka 6 bude v provozu pouze v úseku Královo Pole, nádraží – Švermova. Zastávka Švermova ve směru do centra bude přeložena do smyčky tramvají.
Vybrané spoje (pouze v ranních a večerních hodinách v jednom směru) budou v provozu v úseku Královo Pole, nádraží – Dunajská. Zastávky Osová a Dunajská obslouží na koleji, běžně používané pro směr jízdy z centra!

Linka 8 bude v provozu pouze v úseku Mifkova – Dunajská. Zastávky Dunajská a Osová obslouží v obou směrech na koleji, běžně používané pro směr jízdy z centra.  Zastávka Švermova ve směru do centra bude přeložena do smyčky tramvají.

Změny zastávek
Zastávku Starý Lískovec, smyčka nelze obsloužit! Využijte zastávku Dunajská.
Zastávky Dunajská a Osová, běžně používané pro směr jízdy do centra, nelze obsloužit! Využijte zastávky na koleji, běžně používané pro směr jízdy z centra.
Zastávka Švermova ve směru do centra bude přeložena na nástupní zastávku ve smyčce tramvají.

Změny zastávek
Zastávku Starý Lískovec, smyčka nelze obsloužit! Využijte zastávku Dunajská.