BRNO: Změna trasy linek 64 a 67 v oblasti Komárova

Datum zprávy: 30.05.2019

Z důvodu zprovoznění nové části ulice Svatopetrská dojde od zahájení provozu denních linek ve čtvrtek 30. května 2019 ke změně trasy linek 64 a 67 v oblasti Komárova. Ve směru do Komárova / Avionu pojedou linky 64 a 67 po stávajících trasách beze změny (přes zastávky Černovické nábřeží a Černovická).

Ve směru na Červený písek / do Jundrova pojedou linky nově ulicemi Svatopetrská a Kalová. Linky již nebudou obsluhovat zastávky Černovická (obsluhu této zastávky nadále zajistí linky 49 a N94) a Mariánské náměstí.

Nově budou obsluhovat zastávku Konopná (zřízena na ulici Svatopetrské, u křižovatky s ulicí Za mostem) a Komárov (na ulici Svatopetrské, sjednocená s ostatními linkami ve směru do centra).

Současně se zcela ruší dočasná zastávka Mariánské náměstí na parkovišti.