BRNO: Výluka v ulici Lerchově

Datum zprávy: 02.05.2019

Z důvodu opravy inženýrských sítí bude od zahájení provozu denních linek ve čtvrtek 2. května 2019 přibližně po dobu 6 měsíců omezen provoz v ulici Lerchově.
Linka 68 při jízdě směr Šumavská (pouze spoje z Myslivny a Pisárek) pojede mezi zastávkami Vaňkovo náměstí – Náměstí Míru odklonem.
• Zastávku Vaňkovo náměstí obslouží v přeložené poloze na zastávce trolejbusu směr Barvičova.
• Vynechá zastávku Lerchova!
• Na odklonové trase obslouží zastávky Kampelíkova a Soukopova.
Linka 68 při jízdě směr Pisárky / Myslivna uzavřený úsek objede po okolních komunikacích bez vynechání zastávek.

Změny zastávek:
Zastávka Vaňkovo náměstí (pro linku 68 směr Šumavská) bude přeložena k zastávce Vaňkovo náměstí (pro trolejbus směr Barvičova).
Zastávku Lerchova (směr Šumavská) nelze obsloužit! Využijte zastávky Kampelíkova a Soukopova.