BRNO: Výluka v ulici Kšírově

Datum zprávy: 18.05.2019

Z důvodu konání sportovní akce bude v sobotu 18. května 2019 od 20:00 hod. do ukončení akce (předpoklad v 23:00 hod.) vyloučen provoz veškeré dopravy v ulici Kšírově.
Linka 49 pojede mezi zastávkami Mariánské náměstí – Záhumenice obousměrným odklonem. Zastávku Komárov ve směru z centra obslouží v přeložené poloze na ulici Hněvkovského. Zastávku Komárov ve směru do centra vynechá, náhradou obslouží zastávku Mariánské náměstí. V obou směrech vynechá zastávku Kšírova. Zastávku Horní Heršpice obslouží v obou směrech v přeložené poloze na ulici Sokolově (u kruhového objezdu). Na odklonové trase neobslouží žádné zastávky.
Linka 50 pojede mezi zastávkami Železniční / Konopná – Košuličova obousměrným odklonem. Zastávku Komárov ve směru z centra obslouží v přeložené poloze na ulici Hněvkovského. Zastávku Komárov ve směru do centra obslouží pouze jednou, a to na ulici Svatopetrské. V obou směrech vynechá zastávku Kšírova. Zastávku Horní Heršpice obslouží v obou směrech v přeložené poloze na ulici Sokolově (u kruhového objezdu). Na odklonové trase neobslouží žádné zastávky.
Linka E50 (pouze večerní spoj z Kamech do Slatiny k závodu) pojede mezi zastávkami Bohunická – Mariánské náměstí odklonem. Zastávku Horní Heršpice obslouží v přeložené poloze na ulici Sokolově (u kruhového objezdu). Vynechá zastávku Komárov, náhradou obslouží zastávku Mariánské náměstí.
Linka N94 (pouze spoj v 22:30 hod. ze smyčky Modřice) pojede mezi zastávkami Záhumenice – Mariánské náměstí odklonem. Zastávku Horní Heršpice obslouží v přeložené poloze na ulici Sokolově (u kruhového objezdu). Vynechá zastávku Kšírova. Vynechá zastávku Komárov, náhradou obslouží zastávku Mariánské náměstí.

Změny zastávek:
Zastávka Horní Heršpice bude v obou směrech přeložena na ulici Sokolovu ke kruhovému objezdu.
Zastávku Kšírova nelze v obou směrech obsloužit!
Zastávku Komárov na ulici Kšírově nelze v obou směrech obsloužit! Ve směru z centra bude zastávka přeložena k zastávce na ulici Hněvkovského, ve směru do centra využijte zastávku na ulici Svatopetrské nebo zastávku Mariánské náměstí.

• Zastávku Komárov ve směru z centra obslouží v přeložené poloze na ulici Hněvkovského.
• Zastávku Komárov ve směru do centra vynechá, náhradou obslouží zastávku Mariánské náměstí.
• V obou směrech vynechá zastávku Kšírova.
• Zastávku Horní Heršpice obslouží v obou směrech v přeložené poloze na ulici Sokolově (u kruhového objezdu).
• Na odklonové trase neobslouží žádné zastávky.

• Zastávku Komárov ve směru do centra obslouží pouze jednou, a to na ulici Svatopetrské.
• V obou směrech vynechá zastávku Kšírova.
• Na odklonové trase neobslouží žádné zastávky.

• Zastávku Horní Heršpice obslouží v přeložené poloze na ulici Sokolově (u kruhového objezdu).
• Vynechá zastávku Komárov, náhradou obslouží zastávku Mariánské náměstí.

• Vynechá zastávku Kšírova.
• Vynechá zastávku Komárov, náhradou obslouží zastávku Mariánské náměstí.

Zastávku Kšírova nelze v obou směrech obsloužit!