BRNO: Výluka v ulici Křižíkově

Datum zprávy: 08.05.2019

Od zahájení provozu nočních linek v noci z úterý na středu 7. / 8. května 2019 do ukončení prací (předpoklad 23. června 2019) omezen provoz v ulici Křižíkově.
Autobusové linky 44, 53, 81 a N93 pojedou pouze ve směru do Králova Pole / Soběšic mezi zastávkami Halasovo náměstí – Královo Pole, nádraží / Högrova jednosměrným odklonem. Vynechají zastávky Divišova čtvrť a Královopolská strojírna! Zastávky U tunýlku a Kociánka obslouží v přeložených polohách.
V opačném směru pojedou linky 53, 81, 84 a N93 po pravidelných trasách bez omezení.

Změny zastávek:
Zastávka U tunýlku směr Královo Pole bude přeložena na ulici Třískalovu (ke křižovatce s ulicí Křižíkova).
Zastávky Divišova čtvrť a Královopolská strojírna směr Královo Pole nebude možné obsloužit!
Zastávka Kociánka směr Královo Pole bude přeložena na ulici Porgesovu (k lávce pro pěší k ulici Sladkovského).