BRNO: Výluka v ulici Křenové

Datum zprávy: 05.10.2019

Od soboty 5. října 2019 od 6:00 hodin nepřetržitě do neděle 6. října 2019 do 16:30 hodin bude omezena doprava v ulici Křenové v Brně.

Linka 8 bude rozdělena na dva provozní úseky: jedna část linky bude v provozu v úseku Geislerova – Mifkova; druhá část linky bude v provozu v úseku Starý Lískovec, smyčka – Hlavní nádraží (přeložené zastávky) a dále pojede odklonem na Malinovského náměstí. Na Hlavním nádraží obslouží zastávky na 1. a 2. koleji.

Linka 10 bude v provozu pouze v úseku Geislerova – Stránská skála-smyčka.

Linka 12 bude v provozu pouze v úseku Technologický park – Hlavní nádraží (přeložené zastávky). Na Hlavním nádraží obslouží zastávky na 2. koleji (výstup) a na 7. koleji (nástup; u rest. Padowetz).
Náhradní dopravu mezi zastávkami Hlavní nádraží – Masná – Geislerova – Juliánov zajistí mimořádná autobusová linka X po trase a zastávkách linky 12.
Zastávku Masná do centra obslouží v přeložené poloze na ulici Masné (zastávka linky 67 směr Avion) a ve směru z centra až za křižovatkou společně s autobusy a trolejbusy. Místo zastávky Vlhká obslouží ve směru do centra zastávku Čechyňská (na Šujanově náměstí).

Pro přestup mezi tramvajemi a autobusem náhradní dopravy využijte zastávky Geislerova a Hlavní nádraží.

Linky 31, 33, 49, E76, N89, N96, N98 a N99 obslouží zastávku Masná do centra v jednotné přeložené poloze na ulici Masné (zastávka linky 67 směr Avion).
Namísto zastávky Vlhká obslouží ve směru do centra zastávku Čechyňská (na Šujanově náměstí).
Linka 67 ve směru do centra zcela vynechá zastávku Masná. Místo zastávky Vlhká obslouží ve směru do centra zastávku Čechyňská (na Šujanově náměstí).

Změny zastávek:
Zastávka Masná nebude obsloužena linkou 67 ve směru do Jundrova.