BRNO: Výluka v křižovatce ulic Husova a Joštova

Datum zprávy: 26.10.2019

Platí od 6:00 v sobotu 26. října 2019 nepřetržitě do 17:00 v pondělí 28. října 2019 bude probíhat výluka v křižovatce ulic Husova a Joštova.
Linka 4 provoz pouze v úseku Obřany, Babická – Česká.

Linky 5 a 6 v úseku Česká (přeložené zastávky) – Poříčí obousměrný odklon přes náměstí Svobody a Hlavní nádraží. Na České obslouží v obou směrech zastávku u kostela sv. Tomáše a vynechají zastávky Šilingrovo náměstí, Nemocnice u svaté Anny a Mendlovo náměstí.
Linka 12 v úseku Česká – Hlavní nádraží obousměrný odklon přes náměstí Svobody. Na Hlavním nádraží obslouží 1. a 2. kolej a vynechá zastávky Nové sady a Šilingrovo náměstí.
Náhradní dopravu mezi zastávkami Česká – Náměstí Míru zajistí linka x4. Obslouží běžné zastávky linky 4 a zastávku Komenského náměstí do centra obslouží v přeložené poloze na ulici Údolní, u křižovatky s Komenského náměstím.
Náhradní dopravu mezi zastávkami Česká – Šilingrovo náměstí – Mendlovo náměstí – Poříčí zajistí linka x6. Obslouží běžné zastávky linek 5 a 6.
Linka 80 ve směru na Českou obslouží zastávku Komenského náměstí v přeložené poloze na ulici Údolní, u křižovatky s Komenského náměstím.
Linky N89 a N95 pouze ve směru z centra obslouží zastávku Komenského náměstí v přeložené poloze na ulici Údolní, u křižovatky s Komenského náměstím.
Obsluha zastávky Komenského náměstí
zastávka z centra obsluha pouze denní linkou, noční linky obslouží přeloženou zastávku na ulici Údolní, u křižovatky s Komenského náměstím.
zastávka do centra obsluha všemi linkami kromě linky x4; linka x4 obsluha přeložené zastávky na ulici Údolní, u křižovatky s Komenského náměstí.