BRNO: Výluka tramvají ve smyčce Ústřední hřbitov

Datum zprávy: 08.12.2018

Z důvodu opravy výhybky nebude v sobotu 8. prosince 2018 od 9:00 hod. do ukončení prací (předpoklad v sobotu 8. prosince v 17:00 hod.) možná jízda tramvají smyčkou Ústřední hřbitov.
Spoje linky 2, které jsou v provozu pouze v úseku Francouzská – Ústřední hřbitov-smyčka, budou v provozu pouze v úseku Francouzská – Celní a dále pojedou odklonem do smyčky Švermova. Vynechají zastávky Hluboká, Ústřední hřbitov a Ústřední hřbitov-smyčka.
Spoje linky 2, které jsou v provozu v celé trase až do smyčky Modřice, výlukou ovlivněny nebudou.
Linka 5 bude v provozu pouze v úseku Štefánikova čtvrť – Ústřední hřbitov a dále pojede odklonem do smyčky Modřice. Vynechá zastávku Ústřední hřbitov-smyčka.
Zastávku Ústřední hřbitov-smyčka nelze obsloužit! Využijte zastávky Ústřední hřbitov nebo Bohunická.