BRNO: Výluka tramvají do Bystrce a prodloužení linky x1 až na Kamechy

Datum zprávy: 16.11.2019

V sobotu 16. listopadu 2019 a v neděli 17. listopadu 2019 bude probíhat výluka tramvají do Bystrce.

Linka 1 provoz pouze v úseku Řečkovice – Vozovna Komín – Komín, smyčka (pouze nástup). Přestup mezi tramvají a autobusem náhradní dopravy v zastávce Vozovna Komín.
Linka 3 provoz pouze v úseku Francouzská – Vozovna Komín – Komín, smyčka (pouze nástup). Přestup mezi tramvají a autobusem náhradní dopravy v zastávce Vozovna Komín.
Náhradní dopravu mezi zastávkami Vozovna Komín – Ečerova (– Kamechy) zajistí mimořádná autobusová linka x1.

Autobus obslouží zastávky náhradní dopravy za tramvaj.

Linka x1 v úseku Zoologická zahrada – Ečerova – Kamechy také nahradí linku 54, která bude mimo provoz.

Změny zastávek:
Zastávky tramvaje Svratecká, Branka, Podlesí, Kamenolom, Zoologická zahrada, Přístaviště, Rakovecká, Kubíčkova, Ondrouškova a Ečerova nebude možné obsloužit! Využijte zastávky náhradní dopravy na přilehlé pozemní komunikaci.