BRNO: Výluka na Moravském náměstí - ulice Milady Horákové

Datum zprávy: 13.10.2018

Z důvodu pokládky povrchu komunikace bude od zahájení provozu denních linek v sobotu 13. října 2018 do ukončení prací (předpoklad ukončením provozu denních linek v sobotu 13. října 2018) vyloučen provoz v křižovatce ulic Koliště a Milady Horákové.
Linka 3 pojede mezi zastávkami Česká – Vojenská nemocnice obousměrným odklonem ulicí Cejl. Vynechá zastávky Moravské náměstí, Náměstí 28. října, Dětská nemocnice a Jugoslávská.
Linka 5 pojede mezi zastávkami Česká – Jugoslávská obousměrným odklonem ulicí Cejl. Vynechá zastávky Moravské náměstí, Náměstí 28. října a Dětská nemocnice.
Linka 9 pojede při jízdě na Lesnou mezi zastávkami Česká – Jugoslávská odklonem ulicí Cejl. Vynechá zastávky Moravské náměstí, Náměstí 28. října a Dětská nemocnice.
Při jízdě na Hlavní nádraží pojede mezi zastávkami Jugoslávská – Malinovského náměstí (přeložená zastávka) odklonem ulicí Cejl. Vynechá zastávky Dětská nemocnice, Náměstí 28. října a Moravské náměstí.
Pozor, linka obslouží zastávku Malinovského náměstí odlišným způsobem! Při jízdě na Hlavní nádraží obslouží zastávku linky 2 směr Modřice, při jízdě na Lesnou obslouží zastávku linky 1 směr Ečerova.
Linka 67 při jízdě do Jundrova obslouží zastávku Janáčkovo divadlo v přeložené poloze na ulici Milady Horákové (u křižovatky s ulicí Koliště).
Při jízdě do Avionu obslouží zastávku Janáčkovo divadlo v přeložené poloze na ulici Jezuitské (u křižovatky s ulicí Rooseveltova).
Linka X - Náhradní dopravu zajistí mimořádná autobusová linka X po trase Česká – Jugoslávská.
Ve směru na Jugoslávskou po trase a zastávkách Česká (nástup: zastávka na ulici Joštově) – Moravské náměstí (zastávka linky 1 směr Řečkovice) – Náměstí 28. října (zastávka linky 67 směr Avion) – Dětská nemocnice Jugoslávská.
Ve směru na Českou po trase a zastávkách Jugoslávská (nástup: zastávka linky 3 směr Bystrc) – Dětská nemocnice – Náměstí 28. října (zastávka na ulici Příkop, u křižovatky s ulicí Milady Horákové) – Janáčkovo divadlo (zastávka na ulici Rooseveltově, směr Česká) – Česká.
Změny zastávek:
Zastávku Moravské náměstí (směr ulice Milady Horákové) nelze obsloužit!
Zastávku Náměstí 28. října (tramvajové zastávky) nelze obsloužit!
Zastávka Janáčkovo divadlo (směr Malinovského náměstí, pro linku 67) bude přeložena na ulici Jezuitskou (ke křižovatce s ulicí Rooseveltova). Zastávka směr Náměstí 28. října bude obsluhována pouze linkou X směr Česká, pro linku 67 bude přeložena na ulici Milady Horákové (ke křižovatce s ulicí Koliště).

Výlukový jízdní řád linky 3 – ke stažení

Výlukový jízdní řád linky 5 – ke stažení

Výlukový jízdní řád linky 9 – ke stažení

Ve směru na Jugoslávskou po trase a zastávkách Česká (nástup: zastávka na ulici Joštově) – Moravské náměstí (zastávka linky 1 směr Řečkovice) – Náměstí 28. října (zastávka linky 67 směr Avion) – Dětská nemocnice – Jugoslávská.

Jízdní řád linky X – ke stažení

Zastávku Moravské náměstí (směr ulice Milady Horákové) nelze obsloužit!

Zastávku Náměstí 28. října (tramvajové zastávky) nelze obsloužit!