BRNO: Posílení dopravy k Technologickému parku a v centru města – kulturní akce v areálu pod Palackého vrchem

Datum zprávy: 25.05.2019

Z důvodu konání kulturní akce v areálu pod Palackého vrchem a očekávané zvýšené poptávky po přepravě bude v sobotu 25. května 2019 posílena doprava k Technologickému parku a následně i v centru města.
Linka 12 bude přibližně od 11:00 hod. vedena všemi spoji v celé trase až na Technologický park (bude zrušeno ukončení vybraných spojů ve smyčce Červinkova). Navíc bude provoz této linky prodloužen až do cca 0:55 hod. především v úseku Technologický park – Hlavní nádraží. Pro cestu na akci prosím využívejte výhradně posílenou linku 12, provoz linky 53 nebude posilován!
Bude prodloužen provoz tramvajových linek 1, 4 a 8 až do 0:55 hod. (čas posledních odjezdů ze zastávky Hlavní nádraží).
Do 0:55 hod. budou také podle aktuální situace posíleny exponované směry některých nočních autobusových linek (čas posledních odjezdů posilových spojů ze zastávky Hlavní nádraží).