Aktuální vývoj počasí - sjízdnost komunikací (Aktualizace 06:35)

Datum zprávy: 07.12.2018

Važení cestující, z důvodu nepřiznivého vývoje počasí (teplota kolem nuly a namrzajících komunikací) dochází ke zpoždění na autobusových linkách v oblasti Tišnovska a u města Olešnice, počítejte prosím se zpožděním.

Aktuální dopravní komplikace - Tišnovsko : Linka 235 Lomnice - Rašov - Zhoř a Žernovník - Lubě, linka 312 Deblín - Úsuší, Čížky, linka 332 Lomnice - Rohozec - Unín - Hluboké Dvory, linka 333 Lomnice - Strhaře - Žleby - Brumov - Osiky, linka 340 Běleč - Křeptov.

Aktuální dopravní komplikace - město Olešnice: Linka 275 Křtěnov - Lhota u Olešnice.

Pro zjištění polohy spojů použijte aplikaci IDS JMK POSEIDON. V případě nutnosti a rychlého dotazu volejte na celokrajský nonstop dopravní telefon +420 5 4317 4317.